Pravidelně provádíme laboratorní testy našeho kratomu. A Proč vůbec děláme laboratorní testy? Laboratorní testy mají odhalit nezávadnost produktu, ve kterém se můžou vyskytovat bakterie r. Salmonella, streptokoky, plísně a kvasinky. Z vlastní zkušenosti víme a není to nic neobvyklého, že se v kratomu nebezpečné bakterie mohou vyskytovat. Můžeme Vás ujistit a u nás máte 100% jistotu, že v našem produktu se nic takového nevyskytuje! Postupně budeme pravidelně přidávat další laboratorní testy. Ve výsledcích laboratorních testů není a nikdy nebude nic zamaskováno, začerněno atd. Testy si provádíme sami, nic nikde nekopírujeme, neupravujeme! Veškeré testy provádíme pouze v akreditovaných laboratořích.  Naše laboratorní testy jsou vždy autentické! 

Výsledky testů provedené dne v ČR na Vysoké škole chemicko technologické v Praze. Laboratorní testy V ČR jsou prováděné zcela jinými metodami obzvlášť na určení hodnoty mitragyninu. Oproti laboratorním testům z USA nebo jiným laboratořím může být hodnota mitragyninu nižší dokonce o více než 50%. Naše hodnota mitragyninu zjištěná v ČR zkušební metodou KM 23 je 1,2%, což dělá jeden z nejlepších výsledků v rámci testování napříč všemi e-shopy. Opět se tedy povrdila naše slova o špičkové kvalitě našeho kratomu, která je dokázána výsledky laboratorních testů.

Rozhodli jsme se otestovat opět na Vysokoké škole chemicko technologické v Praze Mitragynu Hirsutu a Mitragynu Javanicu, jestli obsahují mitragynin. Bohužel výsledky potvrdili naše tušení, že mitragynin obsahují. Tudíž jestli někdo tvrdí, že to jsou alternativy kratomu, které neobsahují mitragynin, tak to bohužel není pravda. Proto tyto druhy nenabízíme a ani nikdy nabízet nebudeme. Mitragyna Hirsuta a Mitragyna Javanica vždy obsahují Mitragynin. Náš farmář  Mitragynu Hirsutu a Mitragynu Javanicu vůbec nenabízí, protože on sám říkal: je to celé podvod! Chtěli jsme si to celé ověrit, udělali jsme desítky laboratorních testů a můžeme zcela jednoznačně potvrdit jeho tvrzení.